Jesteś tutaj

Lokalizacja konferencji

Minimalna liczba pokoi
Ba:BankietCz:TeatrSa:Sala wykładowaKo:KonferencjaRe:RecepcjaU:W literę UOk:Otwarty kwadratBr:Boardroom
NazwaMaksymalna liczba miejscBaCzSaKoReUOkBr
Lübeck5021402020401800
Kiel 1+2+3904890606090455050
Kiel 4+5+6100481007010010050550
Kiel 1 - 619012019012012019060700
Kiel 4+549404937373718250
Kiel 429162919192912150
Kiel 125162515152510130
VALENCIA I15011010090100150706050
VALENCIA II805060303080252520
VLAENCIA III200901008080200606040
1 - 10 z 1236pierwszawsteczostatnia

Lübeck

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 40
Teatr 40
W literę U 18
Klasa 20
Konferencja 20
Bankiet 21
Największa liczba miejsc 50

The meeting room is located on the ground floor.

Kiel 1+2+3

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 90
Teatr 90
Otwarty kwadrat 50
W literę U 45
Klasa 60
Konferencja 60
Bankiet 48
Sala konferencyjna 50
Największa liczba miejsc 90

The meeting room is located on the 11th floor with a beautiful view around Berlin.

Kiel 4+5+6

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 100
Teatr 100
Otwarty kwadrat 55
W literę U 50
Klasa 70
Konferencja 100
Bankiet 48
Największa liczba miejsc 100

Equipped with the most modern conference technology and it provides an unforgettable panorama view over Berlins centre.

Kiel 1 - 6

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 190
Teatr 190
Otwarty kwadrat 70
W literę U 60
Klasa 120
Konferencja 120
Bankiet 120
Największa liczba miejsc 190

For meetings, exhibitions, and conferences the Golden Tulip Berlin-Hotel Hamburg provides the perfect venue. The convention centre on the 11th floor was renovated and modernized in August 2007.

Kiel 4+5

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 37
Teatr 49
Otwarty kwadrat 25
W literę U 18
Klasa 37
Konferencja 37
Bankiet 40
Największa liczba miejsc 49

Kiel 4

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 29
Teatr 29
Otwarty kwadrat 15
W literę U 12
Klasa 19
Konferencja 19
Bankiet 16
Największa liczba miejsc 29

Kiel 1

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 25
Teatr 25
Otwarty kwadrat 13
W literę U 10
Klasa 15
Konferencja 15
Bankiet 16
Największa liczba miejsc 25

VALENCIA I

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 150
Teatr 100
Otwarty kwadrat 60
W literę U 70
Klasa 90
Konferencja 100
Bankiet 110
Sala konferencyjna 50
Największa liczba miejsc 150

OVERLOOKING THE NILE , OPEN SPACE , EQUIPED WITH ALL NECESSARY EQUIPMENT FOR CONFERENCES, SPECIAL FUNCTIONS AND BANQUETING

VALENCIA II

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 80
Teatr 60
Otwarty kwadrat 25
W literę U 25
Klasa 30
Konferencja 30
Bankiet 50
Sala konferencyjna 20
Największa liczba miejsc 80

OVERLOOKING THE NILE , OPEN SPACE , EQUIPED WITH ALL NECESSARY EQUIPMENT FOR CONFERENCES, SPECIAL FUNCTIONS AND BANQUETING

VLAENCIA III

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 200
Teatr 100
Otwarty kwadrat 60
W literę U 60
Klasa 80
Konferencja 80
Bankiet 90
Sala konferencyjna 40
Największa liczba miejsc 200

OVERLOOKING THE NILE , OPEN SPACE , EQUIPED WITH ALL NECESSARY EQUIPMENT FOR CONFERENCES, SPECIAL FUNCTIONS AND BANQUETING