Jesteś tutaj

Conference location

Minimalna liczba pokoi
Ba:BankietCz:TeatrSa:Sala wykładowaKo:KonferencjaRe:RecepcjaU:W literę UOk:Otwarty kwadratBr:Boardroom
NazwaMaksymalna liczba miejscBaCzSaKoReUOkBr
Lübeck5021402020401800
Kiel 1+2+390489060600455048
Kiel 4+5+61004810070700505548
Kiel 1 - 61901201901201201906070120
Kiel 4+549404937370182540
Kiel 429162919190121516
Kiel 125162515152510130
VALENCIA I15011010090100150706050
VALENCIA II805060303080252520
VLAENCIA III200901008080200606040
1 – 10 ze znalezionych 987 wyników
Strona 1 / 99
pierwszawsteczostatnia

Lübeck

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 40
Teatr 40
W literę U 18
Klasa 20
Konferencja 20
Bankiet 21
Największa liczba miejsc 50

The meeting room is located on the ground floor.

Kiel 1+2+3

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Teatr 90
Otwarty kwadrat 50
W literę U 45
Klasa 60
Konferencja 60
Bankiet 48
Sala konferencyjna 48
Największa liczba miejsc 90

The meeting room is located on the 11th floor with a beautiful view around Berlin.

Kiel 4+5+6

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Teatr 100
Otwarty kwadrat 55
W literę U 50
Klasa 70
Konferencja 70
Bankiet 48
Sala konferencyjna 48
Największa liczba miejsc 100

Equipped with the most modern conference technology and it provides an unforgettable panorama view over Berlins centre.

Kiel 1 - 6

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 190
Teatr 190
Otwarty kwadrat 70
W literę U 60
Klasa 120
Konferencja 120
Bankiet 120
Sala konferencyjna 120
Największa liczba miejsc 190

For meetings, exhibitions, and conferences the Golden Tulip Berlin-Hotel Hamburg provides the perfect venue. The convention centre on the 11th floor was renovated and modernized in August 2007.

Kiel 4+5

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Teatr 49
Otwarty kwadrat 25
W literę U 18
Klasa 37
Konferencja 37
Bankiet 40
Sala konferencyjna 40
Największa liczba miejsc 49

Kiel 4

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Teatr 29
Otwarty kwadrat 15
W literę U 12
Klasa 19
Konferencja 19
Bankiet 16
Sala konferencyjna 16
Największa liczba miejsc 29

Kiel 1

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 25
Teatr 25
Otwarty kwadrat 13
W literę U 10
Klasa 15
Konferencja 15
Bankiet 16
Największa liczba miejsc 25

VALENCIA I

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 150
Teatr 100
Otwarty kwadrat 60
W literę U 70
Klasa 90
Konferencja 100
Bankiet 110
Sala konferencyjna 50
Największa liczba miejsc 150

OVERLOOKING THE NILE , OPEN SPACE , EQUIPED WITH ALL NECESSARY EQUIPMENT FOR CONFERENCES, SPECIAL FUNCTIONS AND BANQUETING

VALENCIA II

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 80
Teatr 60
Otwarty kwadrat 25
W literę U 25
Klasa 30
Konferencja 30
Bankiet 50
Sala konferencyjna 20
Największa liczba miejsc 80

OVERLOOKING THE NILE , OPEN SPACE , EQUIPED WITH ALL NECESSARY EQUIPMENT FOR CONFERENCES, SPECIAL FUNCTIONS AND BANQUETING

VLAENCIA III

GOLDEN TULIP BERLIN HOTEL HAMBURG

Układ/ustawienie Maksymalna liczba miejsc
Recepcja 200
Teatr 100
Otwarty kwadrat 60
W literę U 60
Klasa 80
Konferencja 80
Bankiet 90
Sala konferencyjna 40
Największa liczba miejsc 200

OVERLOOKING THE NILE , OPEN SPACE , EQUIPED WITH ALL NECESSARY EQUIPMENT FOR CONFERENCES, SPECIAL FUNCTIONS AND BANQUETING