U bent hier

Conferentielocatie

Minimaal aantal kamers
Ba:Banketdo:TheaterKl:KlaslokaalCo:ConferentieRe:ReceptieU:U-vormingOr:Open ruimteBr:Boardroom
NaamMaximale capaciteitBadoKlCoReUOrBr
Bierumazaal0000000018
Tjeerd Ros/ Marijke Muoi zaal600000006
Albertine Agneszaal605060405050255025
Grote zaal400300400300400300000
Oranjezaal300300300100300300000
Oranjezaal III12080120808080343232
Oranjezaal II504040404050212626
Oranjezaal I30203012200101212
Lounge/Jagtlust808000060000
Jagtlust656065406560303636
11 - 20 van 1229eerstelaatste

Bierumazaal

GOLDEN TULIP TJAARDA ORANJEWOUD

Lay-out / set-up Maximale capaciteit
Raadzaal 18

U kunt in de Bierumazaal bijeenkomen in stijl (maximaal 18 personen). Deze zaal is voorzien van een ovalen directietafel en heeft een schitterend uitzicht op Tjaarda's laan.

Tjeerd Ros/ Marijke Muoi zaal

GOLDEN TULIP TJAARDA ORANJEWOUD

Lay-out / set-up Maximale capaciteit
Raadzaal 6
Grootste capaciteit 6

Naast de Bierumazaal zijn twee kleine subzalen: de Tjeerd Roszaal en Marijke Muoizaal. Deze zalen zijn voorzien van een ronde tafel en met maximaal zes personen geschikt voor sollicitatiegesprekken, overleggen of brainstormsessies.

Albertine Agneszaal

GOLDEN TULIP TJAARDA ORANJEWOUD

Lay-out / set-up Maximale capaciteit
Receptie 50
Theater 60
Open ruimte 50
U-vorming 25
Onderwijsruimte 40
Conferentie 50
Banket 50
Raadzaal 25
Grootste capaciteit 60

In de Albertine Agneszaal kunt u zowel vergaderen (tot 25 personen) als dineren (tot zestig personen). U voelt zich vast en zeker direct thuis in deze sfeervol ingerichte zaal!

Grote zaal

GOLDEN TULIP TJAARDA ORANJEWOUD

Lay-out / set-up Maximale capaciteit
Receptie 300
Theater 400
Onderwijsruimte 300
Conferentie 400
Banket 300
Grootste capaciteit 400

Met een maximale capaciteit van 500 personen kunnen er allerlei zakelijke activiteiten worden georganiseerd. Jaarvergaderingen, presentaties, congressen, seminars, trainingen en jubilea. Het kan allemaal.

Onze grote flexibele zaal is op te delen in vijf separate zalen zodat voor iedere groep een passende ruimte is. 

Oranjezaal

GOLDEN TULIP TJAARDA ORANJEWOUD

Lay-out / set-up Maximale capaciteit
Receptie 300
Theater 300
Onderwijsruimte 100
Conferentie 300
Banket 300
Grootste capaciteit 300

Onze grote flexibele zaal is op te delen in vijf separate zalen zodat voor iedere groep een passende ruimte is. 

Oranjezaal III

GOLDEN TULIP TJAARDA ORANJEWOUD

Lay-out / set-up Maximale capaciteit
Receptie 80
Theater 120
Open ruimte 32
U-vorming 34
Onderwijsruimte 80
Conferentie 80
Banket 80
Raadzaal 32
Grootste capaciteit 120

Onze grote flexibele zaal is op te delen in vijf separate zalen zodat voor iedere groep een passende ruimte is. 

Oranjezaal II

GOLDEN TULIP TJAARDA ORANJEWOUD

Lay-out / set-up Maximale capaciteit
Receptie 50
Theater 40
Open ruimte 26
U-vorming 21
Onderwijsruimte 40
Conferentie 40
Banket 40
Raadzaal 26
Grootste capaciteit 50

Onze grote flexibele zaal is op te delen in vijf separate zalen zodat voor iedere groep een passende ruimte is. 

Oranjezaal I

GOLDEN TULIP TJAARDA ORANJEWOUD

Lay-out / set-up Maximale capaciteit
Theater 30
Open ruimte 12
U-vorming 10
Onderwijsruimte 12
Conferentie 20
Banket 20
Raadzaal 12
Grootste capaciteit 30

Onze grote flexibele zaal is op te delen in vijf separate zalen zodat voor iedere groep een passende ruimte is. 

Lounge/Jagtlust

GOLDEN TULIP TJAARDA ORANJEWOUD

Lay-out / set-up Maximale capaciteit
Receptie 60
Banket 80
Grootste capaciteit 80

Onze grote flexibele zaal is op te delen in vijf separate zalen zodat voor iedere groep een passende ruimte is. 

Jagtlust

GOLDEN TULIP TJAARDA ORANJEWOUD

Lay-out / set-up Maximale capaciteit
Receptie 60
Theater 65
Open ruimte 36
U-vorming 30
Onderwijsruimte 40
Conferentie 65
Banket 60
Raadzaal 36
Grootste capaciteit 65

Onze grote flexibele zaal is op te delen in vijf separate zalen zodat voor iedere groep een passende ruimte is.